Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w rzeczywistości każda pora jest idealna na to aby zażyć trochę wypoczynku i zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną w pewnych sytuacjach zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, inaczej doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym wypada się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, aby cieszyć się spokojną i komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boxy dachowe Northline

Właściwy wybór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować należy wziąć pod uwagę parę ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie wypada oznajmić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu więc najpierw należy się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współgrać. Należytym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz prawdopodobnie najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a na dodatek warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed kupnem należałoby dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za jakie wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju dodatkach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.